مراکز درمانی|پزشکان|شهر قم

معرفی مراکز درمانی , پزشکان , متخصصان و بیمارستان های شهر قم

۱۰۰ میلیارد تومان از سازمان های بیمه گر طلب داریم

رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم اذعان داشت:

یکی از مشکلات ما با سازمان های بیمه گر است، به گونه ای که استان قم بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان از سازمان های بیمه گر طلب دارد.

دکتر ابوالفضل ایرانی خواه امروز در دیدار با حضرت آیت الله سبحانی  که در آستانه هفته سلامت برگزار شد، طی سخنانی به اجرای طرح تحول نظام سلامت و بهداشت اشاره کرد و گفت: با اجرای این طرح بسیاری از مشکلات برطرف و تا چند سال آینده دیگر شاهد مشکلات و بیماری های قلبی و عروقی و…. نخواهیم بود.

IMG_8675_91842

وی ادامه داد: یکی از اقدامات ما ساخت بیمارستان ها در قم است که سه بیمارستان امیرالمومنین(ع)، نیروگاه و فرقانی تا پایان امسال به بهره برداری می رسد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم ادامه داد: بیمارستان خاتم هم که توسط رئیس جمهور وعده احداث آن به مردم قم داده شده بود، کلنگ زنی شد و در هزار تخت خواب احداث می شود.

دکتر ایرانی خواه گفت: یکی از درخواست های ما همکاری دیگر دستگاه ها با مجموعه دانشگاه علوم پزشکی قم است که امیدواریم این اتفاق رقم بخورد و مشکلات هر چه سریعتر برطرف شود.

وی اذعان داشت: یکی از مشکلات ما با سازمان های بیمه گر است، به گونه ای که استان قم بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان از سازمان های بیمه گر طلب دارد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم به در پیش بودن هفته سلامت اشاره کرد و گفت: امسال هفته سلامت با شعار پیشگیری از بیماری دیابت است که برنامه های متعددی برای این هفته در نظر گرفته شده است.

مطالب مشابه
ارسال دیدگاه جدید
از نوشتن دیدگاه های غیر مرتبط با پست جدا خودداری کنید.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

دیدگاهی ارسال نشده است!