مراکز درمانی|پزشکان|شهر قم

معرفی مراکز درمانی , پزشکان , متخصصان و بیمارستان های شهر قم

چهارقلو های قمی ترخیص شدند

چهارقلو های قمی ترخیص شدند

به گزارش روابط عمومی مدیریت درمان تامین اجتماعی استان قم: دکتر داوود علیمحمدی مدیر درمان تامین اجتماعی استان قم گفت: چهار قلو های بدنیا آمده در تاریخ ٩٥/٨/٣  در بیمارستان تامین اجتماعی قم پس از  نزدیک  به دوماه مراقبت ویژه نوزادان در تاریخ ٩٥/٩/٢٧ با سلامتی کامل ترخیص شدند.

مدیر درمان استان قم گفت: وزن نوزادان در هنگام تولد ٩٠٠ گرم بود که با عنایت پروردگار متعال و تلاش همکارانم در بخش مراقبت های ویژه  ، وزن نوزادان هنگام ترخیص به ١٥٠٠ تا ١٧٠٠ گرم می باشد.

102524

دکتر علیمحمدی اظهار داشت: با توجه به اینکه نوزادان شش ماهه بدنیا آمده بودند ،نیاز به مراقبت ویژه ای بود تا آسیبی به آنان نرسد که به لصف خداوند وتلاش همکاران، پس از دو ماه مراقبت بلاخره  نوزادان با سلامتی کامل از بیمارستان ترخیص شدند.

وی در ادامه افزود:با توجه به اینکه در این شرایط هزینه های درمانی  و مراقبتی نوزادان افزایش می یابد برای این امر هزینه ای بالغ بر یک میلیارد و ٢٦٥ میلیون ریال هزینه شده است که چون بیمار تحت پوشش  بیمه تامین اجتماعی بود ، هیچ هزینه ای دریافت نشد.

دکتر علیمحمدی خاطر نشان کرد: همزمان با تولد چهار قلوها در دو ماه پیش  دکتر نور بخش مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی در هنگام بازگشت از سفر استانی استان مرکزی ، ضمن بازدید سر زده از بیمارستان امام رضا (ع) قم  ،از نوزادان  تازه متولد شده نیز  عیادت کرده بود.

گفتنی است : فاطمه ، زهرا ،محمد طاها و محمد مهدی  نوزادانی  هستند که در آستانه شب یلدا  کانون خانواده عزیزی را گرمتر کردند.

مطالب مشابه
ارسال دیدگاه جدید
از نوشتن دیدگاه های غیر مرتبط با پست جدا خودداری کنید.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

دیدگاهی ارسال نشده است!