مراکز درمانی|پزشکان|شهر قم

معرفی مراکز درمانی , پزشکان , متخصصان و بیمارستان های شهر قم

مشکلات زیر ساختی حوزه درمان قم رفع می شود

رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم:

 طی این دو سال اخیر در حوزه بهداشت و درمان به واسطه اجرای طرح تحول نضام سلامت، اقدامات انقلاب گونه ای اجرا شده است که قابل قیاس با ۳۰ و اندی سال پیروزی انقلاب اسلامی نیست.

IMG_8634_91840

دکتر ابوالفضل ایرانی خواه امروز در دیدار با حضرت آیت الله علوی گرگانی از مراجع عظام تقلید در قم طی سخنانی گفت: متاسفانه مشکلات زیرساختی در قم در حوزه بهداشت و درمان از دیرباز وجود دارد که باید این مشکلات برطرف شود.

وی عنوان داشت: طی این دو سال اخیر در حوزه بهداشت و درمان به واسطه طرح تحول نظام سلامت، اقدامات انقلاب گونه ای اجرا شده است که قابل قیاس با ۳۰ و اندی سال پیروزی انقلاب اسلامی نیست.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم افزود: ۶ بیمارستان دولتی و دو بیمارستان غیردولتی در قم فعال است که قدیمی بوده و قدمت بسیاری دارند که در طی این دو سال در قالب طرح تحول نظام سلامت بازسازی و بهسازی شده اند.

دکتر ایرانی خواه تصریح کرد: یکی از اقدامات ما اتمام بیمارستان فرقانی بود که در خردادماه امسال به بهره برداری می رسد و بیمارستان نیروگاه نیز تا پایان امسال به اتمام می رسد.
وی افزود: هر دو بیمارستان توسط خیر محترم آغاز به کار کرده و توسط دولت نیز به اتمام رسیده و در اختیار شهروندان قرار می گیرد.

مطالب مشابه
ارسال دیدگاه جدید
از نوشتن دیدگاه های غیر مرتبط با پست جدا خودداری کنید.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

دیدگاهی ارسال نشده است!