مراکز درمانی|پزشکان|شهر قم

معرفی مراکز درمانی , پزشکان , متخصصان و بیمارستان های شهر قم

مراجعه ٧ میلیونی بیمه شدگان تامین اجتماعی قمی به مراکز درمانی

مراجعه ٧ میلیونی بیمه شدگان تامین اجتماعی قمی به مراکز درمانی

دکتر داود علیمحمدی مدیر درمان تامین اجتماعی استان قم در جلسه ای با حضور بازرسان وزارت ،تعاون ،کار و رفاه اجتماعی گفت:مدیریت درمان تامین اجتماعی استان قم با سه مرکز درمانی سرپایی ویک بیمارستان ملکی در طول سال به نیاز های درمانی دو میلیون بار مراجعه بیمه شدگان تامین اجتماعی و بیماران مراجعه کننده ،خدمات ارائه می نماید.

104919

مدیر درمان استان قم گفت:در بخش درمان غیر مستقیم نیز به بیش از ٥ میلیون بار مراجعه در بیش از ٧٢٠ مرکز طرف قرارداد به بیمه شدگان تحت پوشش خدمات ارائه می شود که در بخش بستری (دولتی )بیش از ٩٠ درصد هزینه های بیماران در تعهد تامین اجتماعی  می باشد.

دکتر علیمحمدی با اشاره به روند رشد مراجعه به مراکز درمانی تامین اجتماعی به ویژه بیمارستان امام رضا (ع)  اظهار داشت:مدیریت درمان قم فقط با ٤ مرکز درمانی  ٢٥ درصد نیاز های درمانی بیمه شدگان تامین اجتماعی  قم را مرتفع می نماید که در کنار سایر مراکز درمانی استان از جایگاه ویژه ای در ارتقاءسلامت استان برخوردار است.

وی  با اشاره به ضرورت افزایش ظرفیت درمان مستقیم در قم گفت: با اجرای طرح هتلینگ بیمارستانی  از نظر امکانات و تجهیزات لازم و همچنین جذب پزشکان متخصص ،سطح خدمات از نظر کمی وکیفی افزایش قابل توجهی داشته است به طوری که گاهی ضریب اشغال تخت بیمارستان  امام رضا (ع) از صد در صد نیز افزایش می یابد. .

در ادامه جلسه بازرسان وزارت کار ،تعاون ورفاه اجتماعی به بررسی ٤٥ شاخص ارزیابی اعلامی از سوی وزارتخانه با حضور مدیر درمان ومسئولین ستادی  پرداختند.

مطالب مشابه
ارسال دیدگاه جدید
از نوشتن دیدگاه های غیر مرتبط با پست جدا خودداری کنید.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

دیدگاهی ارسال نشده است!