مراکز درمانی|پزشکان|شهر قم

معرفی مراکز درمانی , پزشکان , متخصصان و بیمارستان های شهر قم

آشفتگی در بیمه ها وجود دارد/ تولیت و شورای عالی بیمه های درمانی بر عهده وزارت بهداشت باشد

آشفتگی در بیمه ها وجود دارد/ تولیت و شورای عالی بیمه های درمانی بر عهده وزارت بهداشت باشد

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به موضوع بیمه ها گفت: در این زمینه آشفتگی های بسیاری در کشور از نظر تنوع بیمه ای وجود دارد که این موضوع پذیرفته نیست و مشکلات بسیاری از جمله سو استفاده ها و هدر رفت منابع درآمدی را در بر خواهد داشت.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قم، حجت الاسلام و المسلمین ذوالنوری در مراسم بهره برداری و افتتاح دستگاه ماموگرافی بیمارستان ایزدی و همچنین بخش زایمان و سونوگرافی این بیمارستان گفت: اقدامات بسیار موثر و خوبی در حوزه بهداشت و درمان در استان قم رقم خورده که جا دارد از خدمات همگان به ویژه دکتر ایرانی خواه رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم قدردانی کنم.

photo_2016-09-24_07-43-01_98620

وی بیان داشت: ما شاهد بودیم که در دوران دفاع مقدس کارهای درمانی پزشکان نه تنها در مراکز درمانی جنگ، بلکه در خط مقدم نیز با ایجاد اتاق های عمل صحرایی انجام می شد که در این عرصه شخص دکتر قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی نیز در عملیات های مختلف از جمله والفجر ۸ و همچنین در بیمارستان شهید بقایی اهواز با روحیه جهادی خدمات گسترده ای را انجام دادند.
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت: همان روحیه جهادی امروزه نیز در شخص وزیر بهداشت وجود دارد که شاهد اجرای طرح تحول نظام سلامت به عنوان یکی از طرح های مهم دولت در کشور به همت ایشان و همکاران وی هستیم.
حجت الاسلام و المسلمین ذوالنوری گفت: در خصوص اجرای این طرح مشکلاتی که وجود دارد باید برطرف شود که از جمله آنها منابع مالی پایدار است که به عنوان یکی از نیازهای طرح به شمار می آید.
وی بیان داشت: اینکه وزیر بهداشت دارای روحیه جهادی، مذهبی و بسیجی هستند امر بسیار مهمی است و با این روحیه و انگیزه نیز خدمات رسانی گسترده ای انجام داده اند و ما نیز آماده هر گونه حمایت هستیم.
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به موقعیت استان قم گفت: قم نباید از نظر مسائل درمانی عقب ماندگی داشته باشد و اقدامات خوبی نیز در حال انجام است که امیدواریم هر چه سریعتر این اقدامات گسترش و بر فضاهای درمانی قم افزوده شود.
حجت الاسلام و المسلمین ذوالنوری با اشاره به توطئه های دشمنان در حوزه بیوتروریسم گفت: در حال حاضر دشمن در این زمینه اقدامات گسترده ای را انجام می دهد که باید مراقب بوده و آمادگی کامل داشته باشیم.
وی افزود: بیمارهای نوظهور بسیاری وجود دارد که باید برای مقابله با آنها آماده باشیم و تلاش جدی داشته کنیم تا غافلگیر نشویم.
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به موضوع بیمه ها گفت: در این زمینه آشفتگی های بسیاری در کشور از نظر تنوع بیمه ای وجود دارد که این موضوع پذیرفته نیست و مشکلات بسیاری از جمله سو استفاده ها و هدر رفت منابع را در بر خواهد داشت.
حجت الاسلام و المسلمین ذوالنوری تاکید کرد: موضوع یکسان سازی بیمه ها و ساماندهی آن امر مهمی است که باید ایجاد شود و تولیت و شورای عالی بیمه های درمانی بر عهده وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی باشد.

 

مطالب مشابه
ارسال دیدگاه جدید
از نوشتن دیدگاه های غیر مرتبط با پست جدا خودداری کنید.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

دیدگاهی ارسال نشده است!